Mistrovství Evropy MOTOSURF

25. - 27. ZÁŘÍ  Jezero Lhota


V pondělí od 18:10 si na stanici Sport 5 nenechte ujít sestřih z MotoSurf Europe Cup 2020 - Lhota!

Evropský šampionát pokračoval kousek za Prahou na jezeru Lhota. Byť jde o evropský šampionát, kvůli koronavirové odstávce se závodu zúčastnila kompletní světová špička. Kromě tradičních závodů se nově představla také soutěž plně elektrických surfů pod názvem MotoSurf Electric Challenge.


Moto Surf Europa Cup 2020 Lhota

Premiera je na stanici Sport 5 v pondělí 5.10. od 18:10

a v pondělí večer a v týdnu budou následovat ještě 4 reprízy.

Pondělí 05.10.     22:20                                                      Úterý     06.10.     09:30                                                              Středa   07.10      16:10                                                      Čtvrtek  08.10.    22:55


Program nedělního finalového dne:

9:00   semifinálové jízdy
12:30  finalové jízdy
17:00  vyhlášení Mistrů Evropy za účasti významných osobností ze sportovního i veřejného života.


Po celý den je možné si s celou Vaší rodinou přijít vyzkoušet nové aktivity pro příští sezonu.
 


Další dvě velké pozvánky na dnešní finálovou neděli na Jezeru Lhota!Svojí atraktivní exhibici potvrdil Lhotecký rodák několikanásobný Mistr ČR a bronzový medailista s letošního Mistrovství světa ve freestylu na vodních skůtrech Jarda Tirner a svojí páteční jízdu by měl zopakovat závodník Rally Dakar Martin Prokop.Obě představení by měli proběhnout jako vložka odpoledních finalových jízd.Moderátoři Evropy 2 zvou na sobotu a neděli na závody na              Jezeru Lhota.

Mistrovství Evropy v MOTOSURFU exluzivně na Jezeře Lhota !

Takhle to ve čtvrtek od rána vše začalo....příjezd závodníků,příprava bojek,zkoužka aparatury,stavba hlavního stanu,zaparkování Dakarového speciálu Martina Prokopa přímo na pláži,dokončení depa a samozřejmě dokončení stavby tratě.Vše je hotovo a připraveno na páteční zahájeni.Všechny Vás zveme na kvalifikační jízdy,které začínají již od 9:00.Vstupné je zdarma,parkoviště 50 Kč a nezapomeňte pro jistotu si přibalit roušku. Občerstvení ve stánkách včetně snídaní zajištěno!


Po Amsterdamu, Abú Dhabí, Floridě, Brnu, Kazani,Lučenci,Brucku a dalších městech po celém světě zavítá cirkus závodů Motosurfu také do areálu Jezera Lhota.


Ve čtvrtek 24.9. budou přijíždět závodníci nejen z celé České republiky ,ale i z Evropy. První den programu v pátek 25.9.budou k vidění tréninky a kvalifikace. V sobotu 26.9. jezdci zabojují v Heatech o postup do finále a v neděli 27.9.odpoledne bude patřit velkému finále, kde si to na vodě rozdá dvanáct nejlepších závodníků, kteří se do něho probojují v každé kategorii z průběhu víkendu. Celkem za pátek a sobotu bude k vidění okolo 50 závodů. Každý závod trvá asi 10 min,závody by měli každý den probíhat od 9:00 do 17:00.Výjmečnou atmosféru na Jezeře Lhota potrhne Slavnostní zakončení a vyhlášení nejlepších závodníků celé letošní série.

Od pátku budete moct využít všech služeb areálu včetně občerstvení ve stáncích, dětských hřišť, minigolfu, Beach volejbalu, teqballu, Teqisu, slacklinu, Bodyzorbingu, stolního tenisu atd. V sobotu a v neděli budou připraveny i některé další doprovodné programy. 

Účast již potvrdil závodník v minulosti Moto GP a v současnosti MotoE Jakub Kornfeil, pravidelný účastník Rallye Dakar Martin Prokop, který by měl i přivést některý ze svých závodních speciálů, herec Roman Vojtek a s osobností veřejného života bude samozřejmě přítomna starostka Lhoty Radka Kratochvílová ,ale svoji účast přislíbili i starostové a starostky s okolních vesnic a i poslanec Parlamentu ČR, starosta Líbeznic,kandidát na hejtmana Mgr. Martin Kupka a některé další osobnosti s oblasti sportu, showbyznysu i politiky. Jakmile budeme mít potvrzenou jejich účast budeme zde informovat.


Otevřeno: 

čtvrtek   24.9.  14:00  - 22:00 

Pátek     25.9.    8:00  - 22:00

Sobota   26.9.   8:00  -  22:00

Neděle   27.9.   8:00  -  18:00
                          Vstup   Parking

Čtvrtek   24.9.  zdarma     50,-

Pátek      25.9.  zdarma     50,-

Sobota   26.9.    30,-          50,-

Neděle   27.9.    30,-          50,-


Děti do 15 let                zdarma

Obyvatelé Lhoty          zdarma

Chatařům platí permanentky na sezonu 2020.
Rozpis jízd-časový harmonogram závodů Mistrovství Evropy na Jezeru Lhota


   Show jménem Jet Surf!


   Jet Surf jako produkt


    World Cup 2019 Abu Dhabi


Jihomoravská firma JetSurf je pro většinu Čechů stále neznámá. Přitom vyvinula unikátní motorové surfy, se kterými nyní dobývá svět. Ročně jich z linek ve Střelicích u Brna sjede 1200 kusů. K pyšným vlastníkům prken se spalovacím motorem se řadí například jezdec formule 1 Lewis Hamilton, dnes již bývalý šéf soutěže F1 Bernie Ecclestone nebo zpěvák Andrea Bocelli. 


Moto Surf America sezona 2019


Poslední závod před Lhotou.                                                28.-30.8.2020 Bruck,Rakousko